Çalışmalar, Enerji & Frekans

Salı günü Yapılacaklar

Merhaba,

Takip edenleriniz hatırlayacaktır. Bundan birkaç yıl önce toplu bir formatta günlük çalışma tablosu yapmıştım. Yaptığım bu tabloyu gerek sosyal medya hesabımda ve daha sonra bu sitede paylaşmıştım. Tablo büyük olmasından ve çoğu kişinin bunu okuyamamasından gelen mailler ile anlamış bulunmaktayım. Bana ulaşan herkese A3 formatında pdf halini de ilettim. Bu durumu daha da kolaylaştırmak düşüncesi uzun zamandır aklımdaydı ve gün gün yayınlayarak sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca bunun bir de tablosunu yaparak hep elinizin altında olacağı hale getirmeyi düşündüm. Böylelikle telefonunuza indirebilir, aklınıza bir konu geldiğinde hemen bakabilir ve zamanla da artık ezberlemiş ve tamamen öğrenmiş olacağınızı düşündüm.

Bu kısım artık bir ileriyi aşamaya geçmiş enerjiyi bilen ne olduğunu kavrayan, kendi fiziksel bedeni dışında diğer bedenlerinin bilincine varmış, hem bedenen hem zihnen hem ruhen dengeye gelmek isteyen, bedenlerimizdeki enerji noktalarını bilen kişilerin artık ne yapmam lazım? nereden başlamam lazım? nasıl çakralarımı dengeli hale getiririm? ya da …….. konuda bir sorunum olduğu farkettim, bunu nasıl iyileştirebilirim? Gibi soruları olan arkadaşlarımıza bir rehber olacaktır.

Salı günü için yapılacak çalışma planı için başlayabiliriz.  Salı günü Kök Çakrasını temsil etmektedir ve Mars’ın günüdür. Bu çakra üstünde çalışmanız enerjisel olarak da size destek sağlayacaktır. Temsil ettiği konuları ve yapılacak çalışmalar için kısa günün bir örneğini açıklamak isterim.

Bugünün ses frekansı 396 Hzdir. Sadece meditasyon sırasında değil gün içinde kısık, normal bir tonda da dinleyebilirsiniz. Frekansları dinlerken mutlaka bol su tüketin ve frekans açıkken bir sürahi suda yanınızda bulundurun. Frekansa uyumlanan suyu daha sonra içebilirsiniz. Meditasyon sırasında da Salı günü 396 Hz dinleyebilirsiniz. Meditasyon sırasında temsil ettiği kırmızı rengi, kök çakranızda düşünebilirsiniz. Siyahlıkların ve tıkanıklıkların temizlendiğini, orada kırmızı renkte bir çiçek açtırarak imaje edebilirsiniz. Spotfy üzerinde frekansların yer aldığı bir listem var. Neyi nereden nasıl bulacağınızı bilemezseniz buyrun listemi takip edebilirsiniz :


https://open.spotify.com/playlist/51Up9H0xAFGvbNcLIrPfQz?si=Piq3SUsCQUKkQwvezcy18g

Salı günü çalışılacak ana başlık konularını madde halinde sıralarsak;

  • Motivasyonu arttırma
  • Mücadele etme
  • Cesaret
  • Kararlılığı arttırma
  • Her türlü ameliyat sonrası olan duruma destekleyici ve yardımcı şifa
  • Suçluluk duygusuna şifa
  • Tıkanıklıkları, blokajları ve korkuları temizleme
  • Bilinçaltı olumsuz inanç, karar ve düşünceleri arama, farketme ve temizlemeye niyet etme

Konuları Mars günün de desteklediği konulardır. Özellikle bu çalışmaları Mars gününde (Salı) ve Mars saatinde yapmanız gezegensel enerjilerle destek de sağlayacaktır. Saat bilgisini veren siteler mevcuttur. Bulamazsanız bana yazabilirsiniz yardımcı olacağım.

Çalışmalarınızda bugün kırmızı akik, kırmızı mercan veya yakut taşı kullanın. Şifalı doğal taşlar kullanılmadan önce mutlaka temizlenmesi yapılmalıdır (bu çok önemli bir konudur). Bir doğal taşı temizlemek için bir kaç yöntem bulunmaktadır. Topraklama, suyla veya güneş enerjisiyle temizleyebilirsiniz. Topraklama için geceden toprağa gömebilirsiniz. Suyla temizleme için akan suya bırakılabilir. Yıkandıktan sonra küçük bir kap su içinde taşı güneşe bırakabilirsiniz veya tuzlu suda da bir gece bekletebilirsiniz.

Salı gününün şifalı yağı sedir ağacı, sandal ağacı ve mür ağacıdır. Doğal şifalı yağları kök çakranızın olduğu bölgeye sürebilirsiniz. (Kök çakrası hangi bölgededir: omurganın en alt bölümü, kuyruk sokumunun bulunduğu bölge)

Renk terapisi için günün temsil ettiği renk kırmızıdır. Bugün canlı kırmızı bir renk kıyafet giyebilirsiniz.

Günün elementi, topraktır fakat ateş elementiyle bağlantılı olduğu söylenir. Bu konuda kesin bir karara varılmaması da ilginç bir durumdur. Çünkü kök çakranın bağlantılı olduğu kundalini enerjisi düşünüldüğünde bunu ateş ile bağdaştırılan bir tarafının da olması göz ardı edilemez. Bu sebeple iki elementi de isterseniz kullanabilirsiniz.

Önemli hatırlatma: her yaptığınız çalışmayı veya eylemi niyetiniz belirterek yapmanızı hatırlatıyorum. Her neye ve her ne konuya şifa olmasını diliyorsanız “……… ‘na şifa olmasına niyet ediyorum. …… şifalansın. Teşekkür ederim. Şükürler olsun.” Diyerek en basit haliyle yapabilirsiniz.

Şimdiden şifalar olsun.

Sevgiyle

Bana ulaşabileceğiniz yerler:

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır.Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir