Çalışmalar, Enerji & Frekans

Perşembe Günü Yapılacaklar

Merhaba,

Takip edenleriniz hatırlayacaktır. Bundan birkaç yıl önce toplu bir formatta günlük çalışma tablosu yapmıştım. Yaptığım bu tabloyu gerek sosyal medya hesabımda ve daha sonra bu sitede paylaşmıştım. Tablo büyük olmasından ve çoğu kişinin bunu okuyamamasından gelen mailler ile anlamış bulunmaktayım. Bana ulaşan herkese A3 formatında pdf halini de ilettim. Bu durumu daha da kolaylaştırmak düşüncesi uzun zamandır aklımdaydı ve gün gün yayınlayarak sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca bunun bir de tablosunu yaparak hep elinizin altında olacağı hale getirmeyi düşündüm. Böylelikle telefonunuza indirebilir, aklınıza bir konu geldiğinde hemen bakabilir ve zamanla da artık ezberlemiş ve tamamen öğrenmiş olacağınızı düşündüm.

Bu kısım artık bir ileriyi aşamaya geçmiş enerjiyi bilen ne olduğunu kavrayan, kendi fiziksel bedeni dışında diğer bedenlerinin bilincine varmış, hem bedenen hem zihnen hem ruhen dengeye gelmek isteyen, bedenlerimizdeki enerji noktalarını bilen kişilerin artık ne yapmam lazım? nereden başlamam lazım? nasıl çakralarımı dengeli hale getiririm? ya da …… konuda bir sorunum olduğu farkettim, bunu nasıl iyileştirebilirim? Gibi soruları olan arkadaşlarımıza bir rehber olacaktır.

Perşembe günü için yapılacak çalışma planı için başlayabiliriz.  Perşembe günü Solar Pleksus Çakrasını temsil etmektedir ve Jüpiter’in günüdür. Bu çakra üstünde çalışmanız enerjisel olarak da size destek sağlayacaktır. Temsil ettiği konuları ve yapılacak çalışmalar için kısa günün bir örneğini açıklamak isterim.

Bugünün ses frekansı 528 Hzdir. Sadece meditasyon sırasında değil gün içinde kısık, normal bir tonda da dinleyebilirsiniz. Frekansları dinlerken mutlaka bol su tüketin ve frekans açıkken bir sürahi suda yanınızda bulundurun. Frekansa uyumlanan suyu daha sonra içebilirsiniz. Meditasyon sırasında da Perşembe günü 528 Hz dinleyebilirsiniz. Meditasyon sırasında temsil ettiği sarı rengi, Solar Pleksus çakranızda düşünebilirsiniz. Siyahlıkların ve tıkanıklıkların temizlendiğini, orada sarı renkte bir çiçek açtırarak imaje edebilirsiniz. Spotfy üzerinde frekansların yer aldığı bir listem var. Neyi nereden nasıl bulacağınızı bilemezseniz buyrun listemi takip edebilirsiniz :

https://open.spotify.com/playlist/51Up9H0xAFGvbNcLIrPfQz?si=Piq3SUsCQUKkQwvezcy18g

Perşembe günü çakra çalışması dışında çalışılacak ana başlık konularını madde halinde sıralarsak;

 • Bolluk ve Bereket arttırma
 • Para
 • Şans
 • Mutluluk
 • Maddi ve manevi zenginlik
 • İyimserlik
 • Bilgelik
 • Fırsatları yakalama
 • Adalet
 • Uluslararası ticaret
 • Yurt dışı seyahatler
 • Hukuksal işler
 • Mucizeler, mucizevi dönüşümler
 • DNA şifası
 • Yaşam enerjisi arttırma
 • Farkındalık kazanma

Konuları Jüpiter günün de desteklediği konulardır. Özellikle bu çalışmaları Jüpiter gününde (Perşembe) ve Jüpiter saatinde yapmanız gezegensel enerjilerle destek de sağlayacaktır. Saat bilgisini veren siteler mevcuttur. Bulamazsanız bana yazabilirsiniz yardımcı olacağım.

Çalışmalarınızda bugün amber ve kaplan gözü taşı kullanabilirsiniz. Şifalı doğal taşlar kullanılmadan önce mutlaka temizlenmesi yapılmalıdır (bu çok önemli bir konudur). Bir doğal taşı temizlemek için bir kaç yöntem bulunmaktadır. Topraklama, suyla veya güneş enerjisiyle temizleyebilirsiniz. Topraklama için geceden toprağa gömebilirsiniz. Su ile temizleme de ise akan suya bırakılabilir orada yıkandıktan sonra küçük bir kap su içinde taşı güneşe bırakabilirsiniz veya tuzlu suda da bir gece bekletebilirsiniz.

Perşembe gününün şifalı yağı limon, zencefil, kekik ve melisadır. Doğal şifalı yağları Solar Pleksus çakranızın olduğu bölgeye sürebilirsiniz. (Solar Pleksus çakrası hangi bölgededir: karnın üst bölümünde, diyaframın bulunduğu yerde)

Renk terapisi için günün temsil ettiği renk sarıdır. Bugün canlı sarı renk kıyafet giyebilirsiniz. Günün elementi, ateştir.

Önemli hatırlatma: her yaptığınız çalışmayı veya eylemi niyetiniz belirterek yapmanızı hatırlatıyorum. Her neye ve her ne konuya şifa olmasını diliyorsanız “……… ‘na şifa olmasına niyet ediyorum. …… şifalansın. Teşekkür ederim. Şükürler olsun.” Diyerek en basit haliyle yapabilirsiniz.

Şimdiden şifalar olsun.

Sevgiyle

Bana ulaşabileceğiniz yerler:

ikara@isikyolcusu.com

https://twitter.com/Miletli_Aspasia?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

https://www.instagram.com/aspasia_gamze/

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir