Çalışmalar, Enerji & Frekans

Pazartesi Günü Yapılacaklar

Merhaba,

Takip edenleriniz hatırlayacaktır. Bundan birkaç yıl önce toplu bir formatta günlük çalışma tablosu yapmıştım. Yaptığım bu tabloyu gerek sosyal medya hesabımda ve daha sonra bu sitede paylaşmıştım. Tablo büyük olmasından ve çoğu kişinin bunu okuyamamasından gelen mailler ile anlamış bulunmaktayım. Bana ulaşan herkese A3 formatında pdf halini de ilettim. Bu durumu daha da kolaylaştırmak düşüncesi uzun zamandır aklımdaydı ve gün gün yayınlayarak sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca bunun bir de tablosunu yaparak hep elinizin altında olacağı hale getirmeyi düşündüm. Böylelikle telefonunuza indirebilir, aklınıza bir konu geldiğinde hemen bakabilir ve zamanla da artık ezberlemiş ve tamamen öğrenmiş olacağınızı düşündüm.

Bu kısım artık bir ileriyi aşamaya geçmiş enerjiyi bilen ne olduğunu kavrayan, kendi fiziksel bedeni dışında diğer bedenlerinin bilincine varmış, hem bedenen hem zihnen hem ruhen dengeye gelmek isteyen, bedenlerimizdeki enerji noktalarını bilen kişilerin artık ne yapmam lazım? nereden başlamam lazım? nasıl çakralarımı dengeli hale getiririm? ya da …… konuda bir sorunum olduğu farkettim, bunu nasıl iyileştirebilirim? Gibi soruları olan arkadaşlarımıza bir rehber olacaktır.

Pazartesi günü için yapılacak çalışma planı için başlayabiliriz.  Pazartesi günü Taç ( Tepe ) Çakrasını temsil etmektedir ve Ay’ın günüdür. Bu çakra üstünde çalışmanız enerjisel olarak da size destek sağlayacaktır. Temsil ettiği konuları ve yapılacak çalışmalar için kısa günün bir örneğini açıklamak isterim.

Bugünün ses frekansı 963 Hzdir. Sadece meditasyon sırasında değil gün içinde kısık, normal bir tonda da dinleyebilirsiniz. Frekansları dinlerken mutlaka bol su tüketin ve frekans açıkken bir sürahi suda yanınızda bulundurun. Frekansa uyumlanan suyu daha sonra içebilirsiniz. Meditasyon sırasında da Pazartesi günü 963 Hz dinleyebilirsiniz. Meditasyon sırasında temsil ettiği beyaz rengi, Taç (Tepe) çakranızda düşünebilirsiniz. Siyahlıkların, tıkanıklıkların temizlendiğini ve orada beyaz renkte bir çiçek açtırarak imaje edebilirsiniz. Spotify da frekansların yer aldığı bir listem var. Ses frekanslarını nasıl bulacağınızı bilemezseniz buyurun listemi takip edebilirsiniz :


https://open.spotify.com/playlist/51Up9H0xAFGvbNcLIrPfQz?si=Piq3SUsCQUKkQwvezcy18g

Pazartesi günü çakra çalışması dışında çalışılacak ana başlık konularını madde halinde sıralarsak;

 • Dişil yönü şifalama
 • Anne ile ilişkileri şifalama
 • Her hangi bir kadın ile ilgili ilişkiyi şifalama
 • Duygularımız üzerinde şifalar
 • Bilinçaltını şifalama
 • Kararsızlık çekilen konuları şifalama
 • Ruh halleri ile ilgili durumları şifalama
 • Hamilelik temalı konuları şifalama
 • Sezgileri kuvvetlendirme
 • Vücut sıvıları ile ilgili her şeyi şifalama
 • Yüksek benlik ile iletişim
 • Rehberler ile iletişim

Konuları Ay günün de desteklediği konulardır. Özellikle bu çalışmaları ay gününde (Pazartesi) ve ay saatinde yapmanız gezegensel enerjilerle destek de sağlayacaktır. Saat bilgisini veren siteler mevcuttur. Bulamazsanız bana yazabilirsiniz yardımcı olacağım.

Çalışmalarınızda bugün kristal kuvars taşı kullanın. Şifalı doğal taşlar kullanılmadan önce mutlaka temizlenmesi yapılmalıdır (bu önemli bir konudur). Bir doğal taşı temizlemek için bir kaç yöntem bulunmaktadır. Topraklama, suyla veya güneş enerjisiyle temizleyebilirsiniz. Topraklama için geceden toprağa gömebilirsiniz. Su ile temizleme de ise akan suya bırakılabilir orada yıkandıktan sonra küçük bir kap su içinde taşı güneşe bırakabilirsiniz veya tuzlu suda da bir gece bekletebilirsiniz.

Pazartesi gününün şifalı yağı sandal ağacıdır. Sandal ağacını tepe çakranızın olduğu bölgeye sürebilirsiniz. (Tepe/Taç çakrası hangi bölgededir: başımızın en tepe noktasında)

Renk terapisi için günün temsil ettiği renk beyazdır. Bugün canlı beyaz bir renk kıyafet giyebilirsiniz.

Günün elementi, tüm elementlerin birleşimidir. Pazartesi günü birliği ve tamlığı temsil eder. O yüzden bugün hava, toprak, su, ateş elementlerinden her hangi birini çalışmada kullanabilir, suyla veya toprakla temas edebilir, doğada bir yürüyüş yapıp temiz hava soluyabilir veya evde mum yakabilirsiniz.

Önemli hatırlatma: her yaptığınız çalışmayı veya eylemi niyetiniz belirterek yapmanızı hatırlatıyorum. Her neye ve her ne konuya şifa olmasını diliyorsanız “……… ‘na şifa olmasına niyet ediyorum. …… şifalansın. Teşekkür ederim. Şükürler olsun.” Diyerek en basit haliyle bir niyet cümlesi kurabilirsiniz.

Dosyayı indirebilirsiniz. Şimdiden şifalar olsun.

Sevgiyle

Bana ulaşabileceğiniz yerler:

ikara@isikyolcusu.com

https://twitter.com/Miletli_Aspasia?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

https://www.instagram.com/aspasia_gamze/

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir