Çalışmalar, Enerji & Frekans

GÜNLÜK ÇALIŞMA TABLOSU HEPSİ BİR ARADA

Günlük Çalışma Tablosu Hepsi Bir Arada

Sevgili Dostlar,

Bir süre önce fark ettiğim bir konu vardı. Elinizde çakralar, şifalı taşlar, renk terapisi, ses terapisi, gezegenlerin bağlantıları ile ilgili gibi bir çok bilgi mevcut. İnternet de bir çok hatta birbirinin aynısı konuları bulabiliyorsunuz. Tarafıma çok sorulduğu için anladım ki bilgileriniz mevcut yalnız nasıl kullanmanız gerektiğini ve nasıl bir programla yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Size yardımcı olmak için bir tablo hazırladım. 🙂

Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Günlerin taşıdığı enerji, gezegen etkisi ve gezegenlerin de temsil ettiği çakralarımız, burcumuz, temsil ettikleri şifalı taşlar, şifalı yağlar, şifalı renkler, çakraları dengeleyecek gıdalar gibi hepsi birbiriyle iç içedir. Bu yüzden bir tablo ile hangi gün, hangi çakrayı temsil ediyor. Bugünün frekansı nedir? Hangi gün hangi konuları çalışırsam daha çok desteklenir. Zayıf olan gezegeninizi nasıl şifalandırırsınız gibi her şeyi bir araya topladım. Size çok yardımcı olacaktır. Çakralar ile ilgili ekstra demek istediğim şey bizim yaşam enerji merkezlerimizin olduğudur. Dengeli çalıştığında dengeli bir yaşamımız olur. Her şey enerjidir. Bizler bir et bedeninden çok elektromanyetik varlıklarız. Lütfen şunu unutmayın çakra kapalı olmaz. Kapalı çakra diye bir şey yoktur. Tıkanıklık olabilir veya dengesiz çalışıyor olabilir ama kapalı değil. Çakraları açmak diye bir tabir türettikleri için bunun zıttı bir düşünce yapısının gelişmesi de normal tabiki. İnsan zihni bağlantı kurarak “çakra açılıyorsa demek ki benimki kapalı” söylemi ve düşüncesi bu yüzden olası. Ya fazla çalışıyordur ya az çalışıyordur. Siz dengeye getirmelisiniz. Bizler dengeli hale geldikçe bilincimiz gelişecek, çevremiz değişecek üstüne ayrıca kullandığınız kelimelerin enerjisini bilseniz ve buna göre dikkat ederek yaşamaya başlasanız, inanın bana hayatınıza mucizeler gelecektir.

Tabloyu jpeg. olarak ekledim indirip ekranı büyüterek tabloyu okuyabilirsiniz. pdf olarak isterseniz lütfen ama lütfen çekinmeden bana mail yazın pdf isteyin size gönderirim ( ikara@isikyolcusu.com ).

Sormanızı tahmin ettiğim konu da tabloyu nasıl kullanacağım?

Pazartesi gününü baz alalım. Pazartesi günü Taç ( Tepe ) çakrasını temsil eder ve Ay burcunun günüdür. Ay gezegeni Yengeç burcunu temsil eder. Siz Pazartesi günü ses terapisi olarak 963 Hz ton frekans müzik dinleyebilirsiniz. 963 hz, Işık ve her şeyi saran ruh ile bağlıdır ve Bir’liğe dönüşe, doğrudan tecrübe etmeye olanak sağlar. Bu frekans bizi yeniden Ruh ile veya ruhsal alemin titreşimsel olmayan enerjileriyle, bağlantıya geçirir. Bir’lik halini, yani bizim gerçek doğamızı, tecrübe etmemize yardımcı olur. Temsil ettiği şifalı taş Kristal Kuvars, temsil ettiği şifalı yağ Sandal Ağacı’dır. Tabloda size çakraları dengeleyen o günün gıdalarını yazdım. Yalnız Pazartesi gününün herhangi bir fiziki yiyecekle ilgisi yoktur. Onun tek yiyeceği ruhu beslemektedir. Genel olarak hafif yemekler tüketebilirsiniz ama su, güneş, hava, doğa, meditasyon, sevgi veya senin ruhunu ne besliyorsa onunla beslenir. Günün rengi beyaz. Beyaz renkte bir kıyafet giyebilirsin. Bugünün temsil ettiği element, tüm elementlerin birleşimidir. Görüyorsunuz değil mi hepsi birbiriyle nasılda iç içe 🙂 Çalışacağınız konulara gelirsek eğer Pazartesi günü dişil yönü şifalama, anne ile ilişkileri şifalama, duygularımız üzerinde şifa, bilinçaltımız, ruh halimiz, hamilelik, sezgileri kuvvetlendirme, vucüt sıvıları ile ilgili herşey, herhangi bir kadınla yaşadığımız bir problem hakkında şifa konularında niyet, olumlama, reiki, meditasyon yapabilirsiniz. Gezegen şifası için olan bölüme gelince ( bu konu hakkında bir kitaptan faydalandım ) tabloda detaylı yazdığım gibi bağış, hayvanları besleme niyetinizi belirterek yapabilirsiniz.

Dilerim size faydalı olmuştur. Daha çok kişiye ulaşmasını ve şifa yaymasını niyet ediyorum. Çalışmalarınızda istikrar ve sabır çok önemlidir. Hayatınız boyu kısıtlı güce sahip olarak yaşadınız. Bedeninizi ve sahip olduğunuz enerjileri daha bilinci ve aktif kullanabilmek için lütfen istikrar gösterin. Dengede kalmak bizim hayat boyu yapmamız gereken şeydir. Bir master olmak (master olmama rağmen), hoca olmak, üstad olmak sizi “evet ben tam oldum” yapmaz. Yolculuğumuz devam ettikçe bilgi okyanusundan sadece damlaları yudumlayabiliriz.

Sizleri çok seviyorum. Lütfen bana yazın.

ikara@isikyolcusu.com

https://twitter.com/miletli_aspasia

https://www.instagram.com/starseedaspasia/?hl=en


Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında yasal işlem yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir