Kanallık Mesajları

Arcturus Mesajları – Işık Çocukları

Arcturus Mesajları – Dr. Norma J. Milanovich , Betty Rice & Cynthia Ploski “ Akaşa Yayınları” Syf 260-261

Merhaba, Monka. Sizin bilgelik dolu sözlerinizi bekliyoruz ve bu akşam bize hitap edeceğiniz için onur duyuyoruz. Bize, şu anda Dünya’da bulunan yıldız çocukları hakkında neler söyleyebilirsiniz?

– En Parlak Olan’ın Işığında, merhaba. Ben teknik iletişimci Monka.

Rica ettiğiniz konuda bilgi almak, sizi bu zamanda diğerlerinin sahip olamadığı bir bilgiye sır ortağı yapmaktadır. Sorunuzu yanıtlayıp, gezegene aydınlanma getirmek için çalışanlar hakkında size bilgi vermekten memnun olacağımızı söyleyebilirim.

Bugün gezegeninizde bulunan yıldız çocukları ya da Işık çocukları bu evrenin tanıdığı en iyi ruhlar arasında yer almaktadır. Onlar menekşe-rengi titreşiminde bulunmakta ve beyaz ışığa giden yönü anlamaktadırlar. Bunu biraz sakınarak söylüyorum, çünkü bu bilgiyle tüm misyonun birinci bölümü ifşa edilmektedir.

Bugün ışık çocuklarını düş kırıklığına uğratan şeylerden biri, misyonlarının onlara istedikleri hızda açıklanmamasıdır. Biz size, planın gerçekten program doğrultusunda gerçekleşmekte olduğunu ve misyonlarının tümüyle iki bölüm halinde geldiğini söyleyebiliriz.

Her bir misyon görevinin birinci bölümü, ışık çocuklarının bize direkt ulaşabilmek için tüm enerji sistemlerini açmalarıdır. Birçoğu bunu anlamıyor, ve bu yüzden de arzu ettikleri kadar hızlı bir ilerleme kaydedemiyor. Bunu biz onların yerine yapamayız. Biz sadece onların çabalarını ölçebiliriz; onların Akaşik kayıtlarındaki programlama öyledir ki biz bir sürecin bu bölümüne müdahale edemeyiz. Bir kez bu tamamlandıktan sonra, misyonun ikinci bölümü, Dünya gezegenine hizmete girişmeyi içerir.

Misyonun her iki bölümü için de, her bireyin en yüksek frekanslı renge ihtiyacı vardır. Bu menekşe rengidir. Bizim Yükselmiş Üstat düzeyinde yaptığımız şey, Dünya’ya yeni bir renk ya da frekans kanalize etmektir ki ışık çocukları bizim bunun için Dünya’ya attığımız demir çapalardır (dayanak noktalarıdır). Bu rol içinde, eğer açıksalar, plan bilmecesinin (puzzle) birçok bölümünü almak üzere bizimle birleşme konumundadırlar.

Bu çocukların birçoğunun bize karşılık verdiğini ve dördüncü boyut zaman ve uzayını görmeye başladığını gözlemliyoruz. Bu görüş, sadece içsel görüşe sahip olanlara ve bu yeni renk frekansını görenlere açıktır. Bu yeni renk mor ötesi ışıktan daha yüksek bir frekansta titreşmektedir ve gezegenin çocuklarını beyaz ışığa ve tüm gücün kaynağına bağlayan da bu koşuldur.

Işığın çocukları Dünya üzerindeki her kıtada, her ülkede bulunmaktadırlar. Onlar ayrıca okyanuslarda da bulunmaktadırlar ve birçoğu da İç-Dünya olarak bilinen bölgede yer almaktadır. Onlar bize öyle bir şekilde demir atmışlardır ki hiç kimseye zarar veremezler. Onlar, onların bilinci vasıtasıyla çevrelerindeki insanlara direkt enerjiler ve mesajlar yollayabileceğimiz kadar yüksek bir hızda titreşmektedirler.

Bu, Işığa ihtiyaç duyan, ama onu kendi başlarına bulmayanlar için çok önemli bir şeydir. Işık çocuklarının mevcudiyeti birçokları için başlangıç yolu olmaya yetebilir. Onlar Tanrı’ya hizmet etme konusunda en yüksektirler. Görev söz konusu olduğunda onlar en yüksektir.

İşte bu yüzden, meditasyon ve dua başka her eylemden daha fazla iyilik yapabilir. Çünkü, varlıklar bu hal içindeyken, enerjiler onların içlerinden ve çevrelerinden akabilir, ve tekrar bize dönerek o an’ı büyütmek üzere kullanılabilirler.

Bu, En Parlak Olan’ın tasarımıdır. Ama bu işi yapmamıza yardımcı olacak demir çapalara ihtiyacımız vardır. Eğer gezegen üzerinde bu ışık çocukları olmasaydı, korkarım, gezegeniniz bugün onu kuşatan kuvvetli enerjilerden kurtulmayı başaramayabilirlerdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir